Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınTuğba Ergen Make up Türban Tasarım Manavgat’ta farklılık yaratmaya devam ediyor

Tarih: 27-07-2018 14:07:48 Güncelleme: 18-09-2018 11:18:48 + -


Manavgat’ta türban tasarımı konusunda öncü Tuğba Ergen Make-up Türban Tasarım vermiş olduğu hizmet ve yaptığı tasarımlarla farklılık yaratmaya devam ediyor.


Tuğba Ergen Make up Türban Tasarım Manavgat’ta farklılık yaratmaya devam ediyor

Manavgat’ta türban tasarımı konusunda öncü Tuğba Ergen Make-up Türban Tasarım vermiş olduğu hizmet ve yaptığı tasarımlarla farklılık yaratmaya devam ediyor.

 

Aşağı Hisar Mahallesi Perşembe Pazarı içinde bulunan Tuğba Ergen Make-up Türban Tasarım işletmeci Tuğba Ergen, Türban Tasarımı’nın profesyonellik gerektiren bir sektör olduğuna ve sektörde farklılık yaratmak amacıyla yola çıktıklarını belirterek “Bugüne kadar Türban Tasarımı hasbelkader kuaför salonlarında yapılan bir işti. Bu işin eğitimini alan bir kişi olarak aldığım eğitimin hakkını vermek, mesleğimizi de profesyonel bir şekilde yapmak amacıyla yola çıktık.  Tuğba Ergen Make-up Türban Tasarım, hizmete girmesinin üzerinden 4 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen bayanlarımızın büyük rağbet gösterdiği bir işletme olmayı başardı. Bunda vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi, işimizi layıkıyla profesyonel bir şekilde yapmamız en önemli etkendir” şeklinde konuştu.

 

Her türlü yeniliğe açık olduğunu ve mesleğiyle ilgili gelişmeleri yakından takip ettiğini belirten Tuğba Ergen “Kendimizi sürekli yenileyip geliştiriyoruz. Bu sayede de müşterilerimiz verdiğimiz hizmeti taktir ediyor. Başta gelin ve gelin adaylarımıza olmak üzere tesettürlü bayanlarımıza hizmet etmek için çıktığımız bu yolda bizlere destek veren, Tuğba Ergen Make-up Türban Tasarım’ı tercih eden tüm bayanlarımıza teşekkür ediyorum. Onların güvenine layık olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

 

TUĞBA ERGEN KİMDİR?

Tuğba Ergen, özgeçmişi ve mesleğe nasıl başladığını şu sözlerle anlattı “1983 yılında Manavgat 'ta doğdum. Dört çocuklu bir ailenin en büyük evladıyım. İlkokul, ortaokul, lise eğitimlerimi Manavgat'ta tamamladım. Manavgat Kız Meslek Lisesi Stilistlik Bölümü mezunuyum. 16 yıllık evliyim 10 ve 14 yaşında iki tane evladım var.

 

Mesleğimi yapmaya karar verdikten, sonra makyaj eğitimlerimi tamamladım. Makyajın temeli kara kalemdir. Makyajla ilgili en temel noktadır kara kalem. Benim de bugüne kadar yaptığım birçok kara kalem çalışmalarım var. Böylece makyaja artı bir önde başladım. Öncelikle uzun bir süre Azerbaycan kökenli bir hocadan eğitim aldım. Ve o kadar zor beğenen bir eğitmendi ki resmen canıma okudu diyebilirim. Bu zorlu eğitimin sonunda sınava girip belgelerimi aldım ve şu anda ki makyaj stüdyomu açtım. Türban konusunu açıklığa kavuşturacak olursak, Türban benim için aşktır. En büyük hayalimi gerçekleştirdim diyebilirim. Kuaförlükten gelen mesleki bir geçmişim yok. Eğitimlerimi çok değerli hocalarla çalışıp, sınavlara girerek tamamladım. Türban için İstanbul'da bir akademide gecemi, gündüzüme katıp çok çalışarak, bugünüme geldim, hamdolsun. Türbanı meslek haline getirip, bu alanda da Manavgat 'ta en iyiyi, en güzeli, yapmaya çalışıp, salonumu açtım. Sonrasında sahne showları, lansmanlar peş peşe geldi. Ödüller aldım. Şu anda hepsi salonumu süslemekte olan haklı gurur kaynaklarım. Halen seçtiğim mesleği layığıyla yapmak için üretmeye devam ediyorum. Profesyonel anlamda en iyiyi, en güzelini yapmak için çok çalışıyorum. Ben bu yola baş koydum diyebilirim. Bir Manavgatlı olarak bu hizmeti, bu mesleği ilk olarak memleketimde yapmaktan onur ve gurur duyuyorum. Desteği olan herkese minnettarım.

Mesleğimi yapmaya karar verdikten sonra, bu fikrimi ailem ve dostlarımla paylaştım. "Biz senin aldığın her kararda, yanındayız ve başarılı olacağına inanıyoruz " dediler. Ve desteklerini hiç esirgemediler. Başta eşim mesleğim ve salonumla ilgili her konuda maddi ve manevi tam desteğini verdi, her aşamada anlayış ve sabırla yanımdaydı. Çok zorlandığım zamanlar oldu ama pes etmedim, vazgeçmeyi hiç düşünmedim. Çok iyi biliyorum ki; insan isteyince, azmederse, ne olursa olsun yapamayacağı, başaramayacağı hiçbir şey yoktur. İşte ben de kolay olanı değil zor olanı seçtim”

 

 

 

SEKTÖR HABERLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ: 0532 120 20 03
Bu haber 10301 defa okunmuştur.

DİĞER Sektör Haberler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
44444 Okunma
22615 Okunma
11707 Okunma
10907 Okunma
10773 Okunma
7087 Okunma
6607 Okunma
4611 Okunma
4435 Okunma
3324 Okunma
3253 Okunma
3057 Okunma
44444 Okunma
24540 Okunma
22615 Okunma
21772 Okunma
14062 Okunma
12829 Okunma
12123 Okunma
11853 Okunma
11791 Okunma
11707 Okunma
11553 Okunma
10907 Okunma
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
 • Manavgat'ta Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı
  Manavgat'ta Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI