Bugun...
Bizi izleyin:Taykar Klima Daikin bayii Güllük Şubesini hizmete açtı

Tarih: 11-07-2018 17:42:15 Güncelleme: 13-07-2018 01:08:15 + -


Manavgat’ta 1989 yılında beri klima dünyasın da başarıyla hizmet veren Taykar Klima Daikin Yetkili satış ve servis bayii Güllük Şubesini hizmete açtı.


Taykar Klima Daikin bayii Güllük Şubesini hizmete açtı

Antalya Haber İhbar

Manavgat’ta 1989 yılında beri klima dünyasın da başarıyla hizmet veren Taykar Klima Daikin Yetkili satış ve servis  bayii Güllük Şubesini hizmete açtı.

 

Manavgat’ta 1989 yılında soğutma sektöründe, 1995 yılından itibaren ise klima satış, montaj ve genel bakım hizmeti vermeye başlayan Daikin Klima yetkili bayii Taykar Klima 30 yıllık tecrübesiyle hizmet kalitesini artırarak yoluna devam ediyor.

 

Taykar Klima Daikin yetkili bayii Manavgat halkına daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla Adliye yolu üzeri Antalya Caddesinde bulunan merkez şubenin ardından  Güllük Caddesi’nde Aycan Gıda karşısı, Ekmek Sarayı yanında Güllük Şubesini hizmete açtı.

 

Tüm dünyada kendisini kanıtlamış dünya klima lideri DAIKIN klimaların Taykar Klima tecrübesiyle Manavgat'ın hizmetine sunulduğunu belirten Taykar Klima sahiplerinden Serdar Taylan “Daikin Klima Manavgat yetkili servisi ve satıcısı olarak, diğer herhangi bir firmada kesinlikle bulamayacağınız çok özel koşullar ile sizlere özel hizmet sunuyoruz. Alanında lider DAIKIN markasını size sorunsuz ve pratik şekilde tüm destek ekibimiz ile getiriyoruz” dedi.

 

DAIKIN bayii olarak Klima satış, montaj ve bakımının  Taykar tecrübe ve güvencesiyle gerçekleştirildiğini belirten Serdar Taylan r “Manavgat halkına DAIKIN’ın geniş ürün gamıyla hizmet sunuyoruz.

 

Daikin tarafından sunulan Altherma hava kaynaklı ısı pompaları, dış ortam havasındaki ısıyı çekerek yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanır.Sistem soğutucu akışkan içeren kapalı bir devreden meydana gelir.Buharlaşma, sıkıştırma, yoğuşma ve genleşme adımlarından oluşan, termodinamik bir döngü oluşturulur.

Daikin Altherma, ısı pompası özelliği sayesinde ısıtma, soğutma ve kullanım sıcak suyu konforunu bir arada sağlar. Dolayısıyla mekanın iklimlendirilmesi ve kullanım sıcak suyu için ısıtma ve soğutma sistemi yatırımının ayrı ayrı yapılmasına gerek yoktur.

İster yeni inşa edilmiş bir ev, ister mevcut bir düşük enerjili ev olsun düşük sıcaklıklı Daikin Altherma split ünite genel klima kontrolü için tamamen entegre bileşenlerin kullanılmasına izin verir.

Isıtma ve soğutma için entegre bir döşeme tipi iç ünite mi seçersiniz, yoksa duvar tipi bir iç ünite mi tercih edersiniz? Evde yerden ısıtma sistemimi, yoksa ısı pompası konvektörü mü kullanılıyor? Elektrik şebekeden mi, yoksa güneş enerjisi v.b. gibi yenilenebilir çevre dostu bir kaynaktan mı geliyor? Tüm bu koşullarda Daikin Altherma sistemi sizin için toplam bir çözüm sunacaktır.

 

DAIKIN ürün gamında mutedili bulunmayan hem doğalgaz hem de elektrik ile çalışan Hibrit ısı pompası geliştirilmiş olup Manavgat’a yakın zamanda gelecek olan doğalgaz ile birlikte kullanabileceğiniz muadillerinin en az yer kaplayan yoğuşmalı kombileri de Manavgat halkının hizmetine sunmaktadır” dedi.

 

DAIKIN R32 GAZ ÜRETİCİSİDİR.

DAIKIN’in dünyada soğutma ve ısıtma üzerine çalışan tek ve en büyük firma olduğunu belirten Serdar Taylan “Kendi soğutucu akışkanını, kompresörünü klimada kullanılan ekipmanlarını kendisi üreten tek firmadır. Çevreye duyarlı bir firma olan DAIKIN, küresel ısınma etkisini azaltmak amacıyla R32 Soğutucu Akışkanını geliştiren ve patent kullanım haklarını herhangi bir hak talep etmeden markaların kullanımına sunan bir gaz üreticisidir.

 

Gelişmiş ürün yelpazesiyle ekonomik ve konsept klima ürün gamında her bütçeye uygun enerji tasarrufu yüksek ürünler sunmaktadır.

 

Taykar Klima olarak Manavgat’ta 30 yıla ulaşan tecrübemizle Manavgat halkına üstün katle ve konforlu hizmeti uygun fiyatlarla DAIKIN ayrıcalığı ile sunuyoruz. Adliye yolu üzeri Antalya Caddesinde bulunan merkez şubemizin yanısıra Güllük Caddesi Aycan Gıda karşısı Ekmek Sarayı yanında açtığımız Güllük Şubemizde yeni konseptimizle Manavgat halkına en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.Taykar

 

Taykar Klima Daikin Yetkili satış ve servis  bayii Telefonları: 7469606-77666600 ve 05324516777

E-Posta: taykar@taykarklima.com

 

SEKTÖR HABERLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ: 0532 120 20 03
Bu haber 8179 defa okunmuştur.

DİĞER Sektör Haberler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
  Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI