Bugun...
Bizi izleyin:Sözen’den gazetecilere 10 Ocak’ta 10. Yıl plaketi

Tarih: 11-01-2019 17:06:09 Güncelleme: 12-01-2019 23:09:09 + -


Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde kentte görev yapan basın mensuplarına 10. yıl anı plaketi takdim etti.


Sözen’den gazetecilere 10 Ocak’ta 10. Yıl plaketi

Antalya Haber İhbar

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde kentte görev yapan basın mensuplarına 10. yıl anı plaketi takdim etti.

 

 

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Manavgat’ta görev yapan basın mensuplarını akşam yemeğinde ağırladı. Yemeğe Başkan Sözen’in yanısıra başkan yardımcıları, birim amirleri, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar ve ilçe seçim komitesi katıldı. Düzenlenen programda ayrıca Sözen, basın mensuplarına 10. yıl plaketi takdim etti. Kentte görev yapan basın mensupları ise kendilerini bu anlamlı günde unutmayan Başkan Sözen’e teşekkürlerini iletti.

 

 

 

BASIN MENSUPLARINA 10. YIL PLAKETİ

 

Basın mensuplarına hitaben bir konuşma yapan Sözen; “ Sizlerle bu güzel ortamda bir arada olmaktan, bu özel gününüzde sizlerle sohbet etme fırsatı bulmaktan son derece mutluyum. Sizlerle 10 yıldır bir aradayız. Manavgat’ın, çocuklarımızın geleceği adına, yarınlarımız adına 10 yıldır beraberce mücadele ediyoruz. Bu süre zarfında iyi günlerimiz oldu, kötü günlerimiz oldu, kentin sıkıntıları oldu. Her aşamada beraberdik, omuz omuzaydık, yan yanaydık. Her atmosferde bunları dile getirmeye çalışıyorum, yaptığınız mesleğe, sizlere duyduğum saygı itibariyle son derece önemli bir görevi yerine getirdiğinizi ifade etmek istiyorum. Manavgat’a en az bizler kadar katkı koyuyorsunuz, bunun hep bilincinde olmaya çalıştım. Mesleğinin farkında olan, mesleğini önemseyen, mesleğini gerçekten bir hizmet aracı olarak gören, bu kadar seçkin insanın bir arada olması Manavgat için bir şanstır. 10 yıldır sizlerle beraber yürümemiz, değişmeyen yüzlerle bir arada olmamız, bunun en büyük göstergesi. Bir kenti taşımak hiçbir kurumun, hiçbir yapının tek başına yapabileceği bir sorumluluk değildir. Bizler müşterek hareket edebilirsek, duygularımızı bir tarafa bırakıp kentin geleceğini, yarınlarımızı, ülkenin geleceğini beraberce düşünebilirsek, birbirimizi kabullenebilmeyi, birbirimizi hazmetmeyi, bir arada durmayı başarabilirsek bu kent çok daha iyi noktalara gelecektir. Sizler olmasanız bu kentin gerçek anlamda bilgi sahibi olabilmesi mümkün değil. Önemli, kentin geleceğini ilgilendiren, yüzlerce olayı beraberce gündeme taşıdık.Bazen  icraatlar nedeniyle sizlerle ters düştüğümüz zamanlar da oluyor. Çünkü herkesin her an aynı noktada düşünmesi mümkün değil. Her olayı, her atılan adımı aynı pencereden değerlendirmemiz mümkün değil. Biliyorsunuz ki yoğun bir seçim temposuna girdik, 2 buçuk ay gibi bir zamanımız var. Eğer önümüzdeki süreçte görev şansımız olursa yine keyifle, gururla, sizlerle çalışmanın hazzıyla bir dönem sonra Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamaktan mutluluk duyacağım. Sizlerle yol arkadaşı olmaktan her zaman gurur duydum, iyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

 

 

Başkan Sözen’in konuşmasının ardından ise 10 yıl anı plaketi törenine geçildi. Basın mensuplarına tek tek plaketlerini takdim eden Sözen, herkese başarılı çalışmalarının devamını diledi.


DİĞER Manavgat Haber Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
  Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI