Bugun...
Bizi izleyin:El ve Ayak Sağlık Merkezi MEDİSAR açıldı

Tarih: 24-06-2018 14:42:43 Güncelleme: 25-06-2018 12:16:43 + -


Manavgat’ın ilk ve tek el ve ayak bakım merkezi Medisar Aşağı Hisar Mahallesi Mithatpaşa Caddesinde sade bir törenle tören ile hizmete açıldı.


El ve Ayak Sağlık Merkezi MEDİSAR açıldı

Antalya Haber İhbar

Manavgat’ın ilk ve tek el ve ayak bakım merkezi Medisar Aşağı Hisar Mahallesi Mithatpaşa Caddesinde sade bir törenle  tören ile hizmete açıldı.

 

 

Bakımlı olmanın en önemli unsuru el ve ayak bakımı olduğuna dikkat çeken Güzellik Uzmanı Sara Ashurova, Medisar’da;  Ayak Mantarı, Nasır ve Topuk Çatlağı gibi problemleri Medikal Pedikür ve Manikür ile ortadan kaldırdıklarını söyledi.

 

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Manavgat’ın ilk el ve ayak bakım merkezi olan Medisar, Aşağı Hisar Mahallesi Mithatpaşa Caddesinde bay ve bayanlara yönelik hizmet vermeye başladı. Güzellik Uzmanı Sara Ashurova’nın işletmeciliğini yaptığı Medisar el ve ayak bakım merkezinde insanlar güzelliğin yanında sağlığına da kavuşuyor.

 

Rusya’da Lazer Epilasyon ve Cilt Bakımı üzerine eğitim aldığını belirten Güzellik Uzmanı Sara Ashurova “Bakımlı olmanın en önemli unsurlarından bir tanesi el ve ayak bakımıdır. Çevremize baktığımız da başta bayanlar olmak üzere insanların ellerine gösterdiği özeni ayaklarına göstermediklerini görmekteyiz. Halbuki aynı özeni hatta daha fazlasını ayaklarımıza da göstermemiz gerekmektedir. Yaz aylarında açık ayakkabılardan dolayı biraz olsun rahat olan ayaklarımız kış aylarında tamamen kapalı bir ortamda oldukları için başta mantar olmak üzere bir çok sağlık sorunuyla karşı karşıya kalabilmektedir. Ayaklarımızın ihtiyacı olan bakım profesyonel işinin ehli olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Ayaklarımızla ilgili yaşadığımız mantar, nasır ve topuk çatlağı gibi sorunlardan en kısa sürede kalıcı bir şekilde kurtulmak mümkündür. Sorunlarından kurtulmak isteyenleri Medisar El ve Ayak Bakım Merkezi’ne davet ediyoruz” dedi.

 

Medisar’da el ve ayak bakımının yanısıra İpek Kirpik, Kalcı Makyaj, Protez Tırnak, Kalıcı Oje uygulamalarının da yapıldığına dikkat çeken Güzellik Uzmanı Sara Ashurova “Tüm bu uygulamaların öncelikle hijyenik bir ortamda işin uzmanı tarafından yapılması gerekmektedir. Manavgat’ta ve diğer yerlerde kuaför salonlarında bizim verdiğimiz hizmetler verilmektedir. Ne var ki saç kesimi ve bakımından dolayı ortamın hijyen olması düşünülemez. Buradan yola çıkarak kuaför salonu dışında bir mekanda bu hizmetleri sunmayı hedefledik. Ben Rusya’da Lazer epilasyon ve Cilt Bakımı üzerine başladığım eğitimimi Tırnak ve Proteze olan ilgimden dolayı el ve ayak sağlığı bakımı üzerine yoğunlaştırarak bu konuda uzmanlaştım. Medisar’da Kaş, Dudak ve alında kalıcı makyaj uygulaması yapılırken meme uçlarında oluşan siyahlıklar da son teknoloji ürünü cihazlarımız sayesinde pembe bir görünüme kavuşturulmaktadır. Kirpik Lifting ile kirpiklerin uzun süre kalıcı olarak dolgun ve kıvrımlı bir hal almasını sağlıyoruz” dedi.

 

Medisar’da el ve ayak bakımında tırnakla ilgili yapılan tüm işlemlerde dünyaca ünlü Amerikan Markası Cuccıo’nun ürünlerinin kullanıldığını belirten Sara Ashurova, “Cuccıo’nun ürünleri doğal ve bitkisel olduğu için cilde hiçbir zarar vermemektedir. Kalıcı Makyaj ve Kirpik Lifting de ise hiçbir ilaç içermeyen tamamen doğal Güney Kore markası olan Kodi’nin ürünlerini tercih ediyoruz” diye konuştu.

 

İstenilmeyen ve rahatsızlık veren et benlerini Koter Lazer yardımıyla tedavi ederek acısız bir şekilde düşmesini sağladıklarını belirten Güzellik Uzmanı Sara Ashurova “Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda dövme işlemi yaparken, aynı zamanda istenilmeyen dövmelerden kurtulmak mümkün. Rusya’dan getirdiğimiz Lazerli Dövme Silme makinesi yardımıyla dövmenin ebatına göre 4 ile 15 seans arasında acısız ve cilde zarar vermeksizin dövmeler tamamen silinmektedir” dedi.

 

Günümüzde çocukluktan gelen bir alışkanlık olan tırnak yeme alışkanlığının bir çok kişi de devam ettiğini belirten Ashurova “Tırnağı yemenin yanında kırılan tırnaklar bayanlar için büyük bir sorun olmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı tırnağını uzatamayan bayanlar için protez tırnak uygulaması gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız ürünler kendi tırnağınıza kesinlikle zarar vermemektedir. Kalıcı oje konusunda da iddialıyız. Ultroviole ışığı altında kurutularak işlem yapılmakta ve 1-1.5 ay gibi uzun bir süre parlaklığını kaybetmeden bozulmadan kalmaktadır” şeklinde konuştu.

 

Hijyen ve insan sağlığının ön planda tutulduğu Medisar El ve Ayak Bakım Merkezi’nin başta bayanlar olmak üzere Manavgat halkının vazgeçilmezi olacağa benziyor.

 

 

SEKTÖR HABERLERİNİZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ: 0532 120 20 03


DİĞER Sektör Haberler Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
  İNTERNETİ SALLAYAN BİRBİRİNDEN KOMİK 20 PAYLAŞIM
 • Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
  Otomobil Dünyasında Dede ve Torunlar
 • VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
  VOLKSWAGEN'İN EFSANE MİNİBÜSÜ YENİDEN TASARLANDI
 • Babalar ve Kızları
  Babalar ve Kızları
 • Vurdumduymaz Milletiz :)
  Vurdumduymaz Milletiz :)
 • Akciğere Faydalı 6 Besin
  Akciğere Faydalı 6 Besin
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
  Gerçek Yetenek budur. Mutlaka izle...
 • Yok Böyle Kaza
  Yok Böyle Kaza
 • Son Teknoloji Tarım Aletleri
  Son Teknoloji Tarım Aletleri
 • Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
  Manavgatlı Hacı Süleyman Öz'ün Medine'de Cenaze Töreni
 • Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
  Manavgatta Uyuşturucu Ticareti Güvenlik Kamerasında
 • Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
  Manavgat D-400'de Kaza 2 Yaralı
VİDEO GALERİ
YUKARI